Avarinis automobilių atrakinimas

Avarinis automobilių atrakinimas

avarinis_automobiliu_atrakinimas_raktelis

Avarinis automobilių atrakinimas – paslauga, kurios visiems vairuotojams prireikia bent kartą gyvenime. Taip gali nutikti, kai užtrenkiate raktelius automobilio viduje, juos pametate, taip pat situacija, kai žaisdami vaikai užsirakina ir negali ištrūkti. Pastaruoju atveju objektyviam mąstymui trukdo, patiriamas stresas. Raktelis.lt siūlo nestoviniuoti lauke, veltui gaištant brangų laiką ir žudant nervų ląsteles, o išsikviesti profesionalią pagalbą. Atrakinsime, pakonsultuosime ir suteiksime visas reikalingas paslaugas, susijusias su raktų gamyba. Užtikriname saugumą – prieš atrakindami automobilį avariniu būdų visada įsitikiname, kad transporto priemonė priklauso mūsų paslaugas užsakiusiam žmogui, priešingu atveju imamės visų reikiamų atsargumo priemonių. Atrakinant naudojami specialūs įrankiai, kurie nelaužo ir nesugadina Jūsų automobilio spynos.

Praeityje liko ir visi drastiški darbo metodai: tiesiog išdaužti stiklą, ar išlaužti spyną. Prisitaikome prie kiekvienos iškilusios situacijos, saugome Jūsų turtą, šeimos narių gerovę, imamės visų reikalingų priemonių, nes saugumas yra mūsų prioritetas.

Primename, kad patiems bandyti ardyti spynelę, ar kitaip atidarinėti automobilį nepatartina – be tinkamos įrangos, galite ne tik prailginti patį atrakinimo procesą, bet ir padaryti žalos, kuri vėliau kainuos daug daugiau, nei iš karto pasirinktos profesionalo paslaugos. Juk kiekviena sistema reikalauja individualaus dėmesio ir subtilaus prisilietimo.

Dirbame visame Žemaitijos regione. Iškilus papildomiems klausimams Skambinkite: +37068581012, arba užpildykite klausimo formą, skiltyje Kontaktai.