Raktai su imobilaizeriais

Raktai su imobilaizeriais

automobiliniu_rakteliu_gamyba_raktelis

Šiandien beveik visi automobilių raktai yra su gamintojo įmontuotais imobilaizeriais (liaudiškai vadinamais “čipais”). Tokius pat raktus turi motoroleriai, sunkvežimiai, traktoriai, statybų technika ir t.t.

Pirmosios kartos imobilaizeriai turi nekintamą kodą, kurį galima nukopijuoti. Tokio rakto kopijos gamyba yra pigesnė ir greitesnė.

Nuo 1998 m. automobilio rakto imobilaizeriai yra gaminami su kintamu kodu. Tokiu atveju rakto gamybai reikalinga prisijungti su atitinkama įranga prie automobilio sistemos, tam kad tinkamai suprogramuoti imobilaizerį. Pagaminus vien tik rakto geležtę, automobilis neužsives.

Su automobilio nusidėvėjimu ir amžiumis, genda ne tik raktai, bet ir pati imobilaizerio sistema, kurią, esant reikalui, Raktelis.lt komanda gali kokybiškai ir patikimai suremontuoti.

Jeigu abejojate rakto veikimu ar pastebite, kad Jūsų automobilis užsiveda ne iš pirmo karto, arba įjungus degimą mirksi imobilaizerio simbolio lemputė prietaisų skydelyje, susisiekite su Rakteli.lt komanda.

Dirbame visoje Žemaitijoje. Iškilus papildomiems klausimams kreipkitės į mus: Skambinkite: +37068581012 arba užpildykite klausimo formą, skiltyje Kontaktai.